Nowa oferta zajęć w Centrum Promocji Dziedzictwa Kulturowego

Dodano: 2019-09-06

Z nowym rokiem szkolnym wznowione zostają zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także pojawią się nowe. Dzieci i młodzież będą mogły realizować się podczas zajęć plastycznych, zumby, akrobatyki oraz tańca ludowego. Dla dorosłych proponujemy zumbę oraz nowe w tym sezonie zajęcia twórcze - tworzenie mandali. Zachęcamy do zapisywania się na zajęcia, ponieważ na niektóre z nich ilość miejsc jest ograniczona.

WARSZTATY AKTYWNOŚCI TWÓRCZEJ - zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 - 13 lat, które lubią klejenie, wycinanie, modelowanie i twórcze eksperymenty.

TANIEC LUDOWY - próby taneczne w ramach Zespołu Ludowego Chmielnickie Kłosy przeznaczone dla dzieci od lat 6.  Próby będą odbywać się w dwóch grupach w każdą sobotę: grupa starsza w godz. od 9:00 - 11:00, grupa młodsza - 11:00 - 12:00. Pierwsze zajęcia już 14 września.

ZUMBA - są to zajęcia odbywające się raz w tygodniu. Szczegółowy harmonogram na wrzesień znajduje się na dołączonym plakacie. Kolejne terminy będą pojawiać się na początku każdego miesiąca.

WARSZTATY TWORZENIA MANDALI - jest to nowa oferta zajęć twórczych dla dorosłych planowana od października. Czekamy na zgłoszenia zainteresowanych.

AKROBATYKA - zajęcia prowadzone przez trenerów z grupy Diamond Team. Spotkanie organizacyjne i nabór do nowych grup odbędzie się 19 września o godz. 17:00.

ABC PLASTYKA - jest to kontynuacja zajęć z poprzedniego sezonu, dlatego lista uczestników jest już zamknięta. Tych którzy uczęszczali informujemy, że prowadzone będą według następującego harmonogramu:
- poniedziałek godz. 16:30-18:00 - grupa starsza nr 2
- wtorek godz. 16:30-18:00 - grupa starsza nr 1
- środa godz. 16:00-17:00 - grupa młodsza

Zapisy na poszczególne aktywności trwają, można ich dokonywać osobiście lub pod numerami telefonów: 17 2296 611 i 884 365 497. Jeśli macie Państwo jakieś pytania z tym związane równiez zapraszamy do kontaktu.